Zdobywaliśmy swoje wieloletnie doświadczenie na rynku pracując zarówno w butikach rekrutacyjnych, dużych grupach search & selection, wewnętrznych działach HR, jak i organizacjach executive search. Mieliśmy okazję przekonać się, że nie ma jedynej właściwej metody rekrutacji, którą można przyłożyć jak kalkę do wszystkich projektów rekrutacyjnych, bez względu na specyfikę danego Klienta. W naszym odczuciu zarówno podejście poszukiwań metodą bezpośrednią (tzw. 'direct search)', jak i poszukiwania 'search & selection' mają swoje mocne i słabe strony. W związku z tym staramy się elastycznie i indywidualnie podchodzić do wyzwań, przed którymi stają organizacje naszych Klientów ażeby dobrać najbardziej optymalną strategię pozyskania talentu na rynku.

Swoją przewagę konkurencyjną opieramy na 3 głównych filarach, które w naszym odczuciu pozwalają połączyć wiedzę ekspercką, zasoby i pasję żeby otrzymać jak najlepsze wyniki tj. Wiedzy Eksperckiej, Rezultatach, Wartościach.


 

3 Główne filary


WIEDZA EKSPERCKA

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy na wieloletnim doświadczeniu naszych konsultantów w wąskich specjalizacjach, w których działa ECOA.


REZULTATY

W naszej pracy najważniejszy jest wynik prowadzonych procesów rekrutacyjnych, których rezultatem jest zatrudnienie kandydata precyzyjnie dobranego do potrzeb i kultury organizacyjnej Klienta.


WARTOŚCI

Jesteśmy nastawieni na partnerską współpracę opartą o zaufanie i otwartą komunikację, które są możliwe w przypadku długofalowej  współpracy pozwalającej zrozumieć specyfikę Klienta.